Hizmetlerimiz

Aksamayan disiplinli bir iş akışına sahip Çat Kapı Çorlu, tüm çalışmaları esnasında işin alındığı andan itibaren tüm proje ve hesaplamalar yapılıp iş teslim edilince kadar çok hassas kalite kriterleri uygulanarak en iyi işin ortaya çıkması sağlanır. Çat Kapı Çorlu,, alanında referans gösterilen nitelikli iş üretmeyi kendi ilke edinmiş bir kuruluş vizyonuna sahiptir.

Anahtarlarımızı kaybetmek veya evde unutup kapıyı çekmek hemen hepimizin başına gelebilir. Böyle durumlarda kapıda kalmış olmanın ve bir an önce çözüm üretmek istemenin etkisiyle bulabildiğimiz en yakın çilingire ulaşmaya çalışırız. Çağırdığınız çilingirin işinin ehli olması sizi ekstra masraflardan kurtaracaktır. Çat Kapı Çorlu servis elemanları kapı açma işleminizi kilitlerinize zarar vermeden gerçekleştirerek sizi ekstra masraftan korur.

Otomatik kapı sistemleri grubunda garaj kapısı sistemleri olarak sunulan kullanışlı ve şık seksiyonel panel çeşitlerine sahip ithal motorlu seksiyonel garaj kapısı uygulamaları, dikey yönlü olarak geriye doğru hareket eder. Bu sebeple garajınızın ön kısmındaki alanda, daha fazla kullanabileceğiniz kullanım alanı elde etmiş olursunuz. Garaj giriş kısmının dikdörtgen, eğik ve yatay tavanlı ve kemerli olsa bile seksiyonel garaj kapıların montajları mümkün olabilmektedir. Bu sayede, sonradan yapılabilecek düzenlemelerde de kullanım sağlamak mümkündür.

Kullandığınız, körelmiş bıçak ve kesici aletlerinizi kalite ve tecrübe ile bütünleştirerek garantili bileme hizmeti vermekteyiz. Deforme olmuş tamir gerektiren tüm bıçak ve kesici aletleri zarar vermeden tamir hizmeti vermekteyiz. Bakım gerektiren her tür bıçak, kılıç, kama, hançer ve tarihi ürünlere orijinal dokusuna zarar vermeden bakım hizmeti vermekteyiz

Kim, ne zaman giriş çıkış yapmış bilgisayar üzerinden takip etmek istiyorsanız bu hizmeti tercih edin. Estetik tasarım, kaliteli anlayış  ve geçiş kolaylığı ile hayatınızı pratikleştirin. Anahtar kullanmadan tek kartla bütün kapılarınızı açmak istiyorsanız bu hizmetler tam size göre..

İşyerinizde özel güvenlik sistemi donanımı, 7 gün/24 saat Alarm Merkezi Aboneliği, İnternet üzerinden raporlama Uygulamalı eğitim, Güvenlik sisteminiz ile sadece hırsızlardan korunmakla kalmayacak, yangın ve sağlık sorunları gibi hızlı müdahale edilmesi gereken durumlar karşısında , itfaiye ve ambulansın evinize gönderilmesini sağlayacaksınız. Evinizden gelen sinyalleri hırsızlık, yangın, su baskın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumlarına karşı merkezden izleyerek koruyan komple bir güvenlik paketidir.

İmmobilizer anahtar otomobillerin için güvenlik odaklı olarak 1944 yılında Frank Marugg tarafından geliştirilmiş ve 1958 yılında yine kendisi tarafından patenti alınmıştır. İmmobilizer oto anahtarları günümüzde güvenlik için yoğun olarak kullanılır hale gelmiştir. Günümüzde tüm yeni model otomobillerin anahtarı immobilizer sistemine sahiptir.

Çat Kapı Çorlu yedeği bulunmayan immobilizer sistemine sahip otomobil anahtarlarınızın kopyalama işlemini gerçekleştirerek sizleri ileride doğacak sıkıntılardan kurtarır. Ayrıca immobilizer anahtarlarınızın cipleri kopyalanarak güvence altına alınır.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus vulputate blandit egestas. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae;